Zapoznaj się z Regulaminem Bazaru forum, zanim założysz temat

https://www.golarze.pl/index.php?topic=3.0

Zapoznaj się z tematem Zgłaszanie wiadomości

https://www.golarze.pl/index.php?topic=1864.0

Należy przesyłać zdjęcia do tematów sprzedażowych w Bazarku na zewnętrzne hostingi, takie jak Postimages, Imgbb lub inny dowolny hosting, aby uniknąć zbędnego obciążania forumowej galerii zdjęciami związanymi ze sprzedażą.

[K] DECLARATION GROOMING

Zaczęty przez Marcin39, 31 Maj 2026, 12:08:51

Przeczytano 195 razy

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marcin39

Cześć,
Chętnie odkupię produkty do golenia Declaration Grooming, najchętniej cały set, może być samo mydło.
Może ktoś ma, nie używa, znudziło się lub potrzebuje kasy, dobrze zapłacę  :D
Zapraszam  :hello:
  •  

Eryczek

Mam nowy set Originala.
Zrobić zdjęcie? Interesowałby Cię?
  •  
    Za ten post podziękował: Marcin39

Marcin39

  •