FAC z ebay

Zaczęty przez adamsky, 24 Maj 2026, 21:36:31

Przeczytano 132 razy

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adamsky

Witam,
Czy ktoś z was kupował multipakiet z ebay prosto z Japonii? Widzę mnóstwo zestawów typu 10 paczek 15 żyletek za ok 350 zł. Porównując do 85 zł w Polsce za jedną paczkę to niezła cena ale czy oryginał? Zastanawiam się czy może ktoś nie chciałby kupić ze mną na pół albo nawet na 3? Ja mógłbym wziąć 2 paczki i resztę do podziału...

Nie wklejam linka bo nie wiem czy wolno ale każdy jak wpisze żyletki soft guard fac to znajdzie...
  •