Zapoznaj się z Regulaminem Bazaru forum, zanim założysz temat

https://www.golarze.pl/index.php?topic=3.0

Zapoznaj się z tematem Zgłaszanie wiadomości

https://www.golarze.pl/index.php?topic=1864.0

Należy przesyłać zdjęcia do tematów sprzedażowych w Bazarku na zewnętrzne hostingi, takie jak Postimages, Imgbb lub inny dowolny hosting, aby uniknąć zbędnego obciążania forumowej galerii zdjęciami związanymi ze sprzedażą.

(O) Przemysławke

Zaczęty przez dekanian, 19 Maj 2026, 19:12:53

Przeczytano 322 razy

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dekanian

Tak jak w temacie, ubytek 1-1,5cm.

Potrzeba tylko kodu do paczkomatu.



  •  

DonnieDarko

Szaleństwo jest jak Grawitacja,wystarczy lekko pchnąć...
  •  

dekanian

Czekam na kod w wiadomości i zamykamy temat.
  •  

DonnieDarko

Zwalniam. Niech wezmie sobie ktoś inny :hello:
Szaleństwo jest jak Grawitacja,wystarczy lekko pchnąć...
  •  

patric79

Skoro nikt nie bierze, to ja poproszę :) 
  •  

Armaros

Cytat: patric79 w 19 Maj 2026, 20:15:44Skoro nikt nie bierze

Pewnie by brane było tylko trzeba kod na paczkomat podać  ;)
Nie ma cwaniaka nad Warszawiaka :-)
  •  

dekanian

  •  
    Za ten post podziękował: patric79

DonnieDarko

Cytat: Armaros w 19 Maj 2026, 20:17:15Pewnie by brane było tylko trzeba kod na paczkomat podać  ;)


Kod by się znalazł ale musiało by to chwilę potrwać dlatego zdecydowałem się zwolnić prezent w postaci Przemysławki. Pozdrawiam  :hello:
Szaleństwo jest jak Grawitacja,wystarczy lekko pchnąć...
  •