Zapoznaj się z Regulaminem Bazaru forum, zanim założysz temat

https://www.golarze.pl/index.php?topic=3.0

Zapoznaj się z tematem Zgłaszanie wiadomości

https://www.golarze.pl/index.php?topic=1864.0

Należy przesyłać zdjęcia do tematów sprzedażowych w Bazarku na zewnętrzne hostingi, takie jak Postimages, Imgbb lub inny dowolny hosting, aby uniknąć zbędnego obciążania forumowej galerii zdjęciami związanymi ze sprzedażą.

(K) Stando Jarowit

Zaczęty przez Adi, 16 Maj 2026, 14:58:56

Przeczytano 232 razy

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Adi

Witam Szanowne Grono .

Stando Jarowit GAP 1,15 . Jeśli ktoś posiada taką maszynkę i już jej nie potrzebuje , to mogę się z nim "zamienić" , za odpowiednią porcję Polskich Złotych  :D .
  •  

Arjuna

@Borat ma ale czy chce się z nią pożegnać?  :shaving:
  •  
    Za ten post podziękował: Adi

Borat

Cytat: Arjuna w 16 Maj 2026, 23:40:51@Borat ma ale czy chce się z nią pożegnać?  :shaving:

Nie chcę  :)
  •  
    Za ten post podziękował: Arjuna