27 Czerwiec 2019, 05:08

Autor Wątek: Tygle, stojaki, inne sprzedam  (Przeczytany 369 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline waldekski

• Specjalista golenia
  • *
  • każdy początek, to tylko ciąg dalszy...
Tygle, stojaki, inne sprzedam
« dnia: 04 Czerwiec 2019, 15:36 »
Witam
Jak w tytule. Mam do sprzedania kilka przedmiotów, które umilą Tradycyjne Golenie. Na początku pragnę zaznaczyć, że jeżeli ktoś będzie potrzebował więcej zdjęć, tudzież informacji o danym przedmiocie to zapraszam na PW.

1. Stojak drewniany

Stojak wykonany z drewna. Jest on wielofunkcyjny. Można kłaść i wieszać maszynki różnego rodzaju. Górne wycięcie idealnie pasuje do brzytwy. Wys. 125 mm, szer. 48 mm, głęb. 68 mm. Śred. otworu na pędzel wew. 29 mm, przerwa na przodzie otwory około 26 mm. Pędzle o knotach do 26 mm wchodzę. Większe...hmmmmm....trzeba by było sobie dopasować. Stojak był niewiele używany, prawie w ogóle. Jest w stanie bardzo dobrym bez rys i wyszczerbień.
Cena 40 zł + 15 zł koszt wysyłki

2. Stojak przezroczysty

Stojak z tworzywa sztucznego, przezroczysty na pędzel, maszynkę lub brzytwę. Wchodzą pędzle o knocie nawet do 30 mm. Wysokość 120 mm, szer. 50 mm, głęb. 70 mm, szer. otworu na pędzel 30 mm. Stojak nie używany w bardzo dobrym stanie.
Cena 20 zł + 15 zł koszt przesyłki

3. Stojak na pędzel mały

Dwa małe stojaki na pędzle z tworzywa sztucznego imitujące drewno. Przynajmniej moim zdaniem. Wys. 73 mm, szer. 50 mm, głęb. 53 mm. Śred. otworu na pędzel wewnątrz 22 mm. Jest to stojak raczej na małe pędzle. Można go postawić, przykleić, a także przykręcić wkrętem. Stojaki nie używane w bardzo dobrym stanie.
Cena za jeden 8 zł + 15 zł koszt wysyłki

4. Etui skórzane

Etui skórzane na maszynki DE lub SE. Kolor ciemno szary, wpadający w czarny. Nie używane, w bardzo dobrym stanie.
Cena 35 zł + 15 zł koszt wysyłki

5. Tygiel na mydło

Tygiel drewniany na mydło. Wysokość z przykrywką 45 mm, głębokość około 38 mm. Średnica wewnętrzna około 83 mm, zewnętrzna około 100 mm. Tygiel nie używany. Był kupione w sklepie internetowym razem z mydłem. Mydło "poszło do ludzi", a tygiel został. Stan bardzo dobry
Cena 30 zł + 15 zł koszt wysyłki

6. Miseczka do wyrabiania piany

Drewniana miseczka do wyrabiana piany. Wysokość 60 mm, średnica wewnętrzna 90 mm, głębokość 45 mm. Fajna miseczka podróżna. Użyta kilka razy. Stan bardzo dobry bez żadnych rus, czy wyszczerbień.
Cena 20 zł + 15 zł koszt wysyłki

7. Mydło do golenia SV 70 th

Tego mydła chyba nie ma potrzeby opisywać. Jedno z najczęściej fotografowanych mydeł twardych. Saponificio Varesino 70 th. Mydło nie miało kontaktu z wodą. Jest jego około 120 g (nowe 150 g ). Użyłem tylko raz, nie moje klimaty, resztę rozdałem na próbki znajomym. Brak orginalnego pudełka. Samo opakowanie jest w stanie bardzo dobrym, bez wgnieceń czy innych śladów użytkowanie. Po prostu stało sobie w czeluściach szafy.
Cena 50 zł + 15 zł koszt wysyłki

Offline waldekski

• Specjalista golenia
  • *
Odp: Tygle, stojaki, inne sprzedam
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2019, 10:35 »
Up
aktualne

Offline waldekski

• Specjalista golenia
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Czerwiec 2019, 05:38 »
witam
oprócz mydła SV 70th wszystko aktualne  ;)

Offline waldekski

• Specjalista golenia
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Czerwiec 2019, 15:19 »
Witam
Zapraszam do negocjacji, wszystko jest możiwe   ;)  :D  :))