27 Czerwiec 2019, 05:08

Autor Wątek: Sprzedam gadżety do TG - maszynki, brzytwy  (Przeczytany 568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline waldekski

• Specjalista golenia
  • *
  • każdy początek, to tylko ciąg dalszy...
Sprzedam gadżety do TG - maszynki, brzytwy
« dnia: 04 Czerwiec 2019, 12:41 »
Witam. Jak w tytule. Mam do sprzedania kilka przedmiotów do TG. Na początku zaznaczę, że jeżeli ktoś będzie potrzebował więcej zdjęć lub dodatkowych informacji o danym przedmiocie, to zapraszam na PW. Udanych zakupów  ;)

1. Brzytwa Thiers Issard 6/8 Egyptien Rams Horn Spartacus

Brzytwę dostałem...Poprzedni właściciel twierdzi, że jej nie używał, ja nie używałem. Brzytwa mam mankament. Na powierzchni tuż przy krawędzi tnącej są małe rysy (do zapolerowania), sama krawędź też nie jest równa. Brzytwa jest prosta. Wygląda tak, jakby ktoś próbował nieudolnie ją ostrzyć. Wszystko jest do ogarnięcia jeżeli się na tym zna.
Cena 600 zł + 15 zł koszt wysyłki

2.Brzytwa Golden Dolar 6/8

Brzytwa kupiona w internetowym sklepie do nauki ostrzenia. Nie używana do golenie, ostrzona raz, jest prosta, etui skórzane w stanie idealnym w kąplecie.
Cena 40 zł + 15 zł koszt wysyłki

3. Shawer Barber Razor N06

Szawetka kupiona w znanym internetowym sklepie. Jest to chińska kopia Feather'a. Wykonana jest dokładnie, wszystkie części do siebie idealnie pasują, ostrze leży prawidłowo, okładziny drewniane wykonane dobrze. Całość prezentuje się pozytywnie jak za taki koszt. Nigdy nie była używana.
Cena 70 zł + 15 zł koszt wysyłki

4. Maszynka RazorRock Game Changer 68-P

Tej maszynki chyba nie trzeba przedstawiać. Rączka to "Super Knurl". Ciężar rączki 79 g, dł. 90 mm. Ciężar maszynki 108 g. Maszynka użyta tylko raz. Żadnych oznak użytkowania. Stan bardzo dobry. Brak orginalnego pudełka.
Cena 150 zł + 15 zł koszt wysyłki

5. Maszynka iKon Slant x3

Maszynka kupiona w sklepie internetowym. Głowica satynowa, waga 27 g. Rączka OSS  stainless steel. Waga 81 g, dł. 95 mm. Maszynka w stanie idealnym. Użyta tylko raz na próbę. Brak orginalnego pudełka.
Cena 160 zł + 15 zł koszt wysyłki

6. Maszynka Timor Solingen

Maszynka niemieckiej firm z miasta Solingen, kupiona w sklepie internetowym w Niemczech. W komplecie są dwa grzebienie, otwarty i zamknięty. Rączka drewniana dł. 100mm, waga 49g. Waga maszynki z grzebieniem otwartym 82g, z grzebieniem zamkniętym tyle samo. Maszynka wykonana ze stali nierdzewnej, żadnych oznak użytkowania. Stan bardzo dobry. W zasadzie użyta tylko raz i to nie zupełnie, po prostu nie pasowała mi.
Cena 150 zł + 15 zł koszt wysyłki

7. Maszynka Rockwell 6C gunmetal

Tej maszynki raczej nie trzeba przedstawiać. Jest o niej w internecie powiedziane wszystko. Ja użyłem każdej "płytki" tylko raz, z wyjątkiem nr 4, która to była użyta może trzy razy. Do maszynki miałem dokręconą dłuższą rączke, także orginalna nie była użyta ani razu. Maszynka jak dla mnie jest trudna w utrzymaniu w czystości, dlatego szukam dla niej nowego domu. Nie ma żadnych oznak użytkowania, stan bardzo dobry, brak orginalnego pudełka, ale zastępcze spełnia swoją rolę. Kupiona w internetowym sklepie w Anglii.
Cena 140 zł + 15 zł koszt wysyłki

8. Maszynka Merkur Solingen 20 C

Maszynka z grzebieniem zamkniętym i raczej należąca do łagodnych. Wykonana ze stali nierdzewnej. Rączka o dł. 100 mm czyli ta dłuższa wersja. Waga maszynki 68 g. Maszynka nie użyta ani razu. Stan bardzo dobry. Kupiona w sklepie internetowym w Anglii. Brak orginalnego pudełka.
Cena 110 zł + 15 zł koszt wysyłki

9. Maszynka MÜHLE Rocca R95

Maszynka znana w środowisku tradycyjnego golenia, także nie ma co się rozpisywać. Rączka to kora brzozy, dł. 95 mm. Waga całkowita 74g. Maszynka była użyta kilka razy. Sam nie wiem ile dokładnie, może cztery razy. Jak dla mnie zbyt agresywna. Nie ma oznak użytkowania, stan bardzo dobry. Brak orginalnego pudełka, ale zastępcze spełnia swoją rolę. Dołączam plastikową osłonkę na głowice jako rekompensatę za brak orginalnego pudełka. Kupiona była w internetowym sklepie firmowym Muhle.
Cena 250 zł + 15 zł koszt wysyłki

10. Maszynka MÜHLE R103

Maszynka również znana w naszym środowisku bardzie jako R41 ze względu na głowice z otwartym grzebieniem i jest zaliczana do agresywnych. Rączka wykonana jest z chromowanego mosiądzu, który jest pokryty  szlachetną żywicą syntetyczną  - imitacja masy rogowej otrzymywanej z pancerzy żółwia szylkretowego. Dł. 85 mm. Waga całkowita około 56 g. Maszynka kupiona  w sklepie internetowym w Anglii. Użyta kilka razy, może z 4-5 razy. Stan bardzo dobry, żadnych oznak użytkowania. Brak orginalnego pudełka, ale załączam eleganckie skórzane etui, które bardzo ładnie współgra z tą maszynką.
Cena 80 zł + 15 zł koszt wysyłki

11. Maszynka Grand Slam Classic DE

Maszynka ze stali nierdzewnej w ciemnej tonacji, coś jak gunmetal, ale jeszcze trochę ciemniejsza. Głowica z grzebieniem zamkniętym. Rączka o dł. 100 mm. Waga całkowita około 100 g. Maszynka kupiona w znanym sklepie internetowym ze względu na rączkę do innej maszynki. Niestety nie pasuje. Nigdy nie była używana. W komplecie podstawka, która umożliwia pozycje maszynki pionowo jak i poziomo. Nie było do niej orginalnego pudełka.
Cena 45 zł + 15 zł koszt wysyłki

12. Yintal Bronze Classic DE

Maszynka w tonacji postarzałego mosiądzu, czy też brązu. Naprawdę nie potrafię określić kolorystyki. Grzebień zamknięty. Rączka dł. 100 mm. Waga całkowita maszynki około 114 g. Czuć , ją w dłoni. Maszynka kupiona w znanym sklepie internetowym, ze względu na rączkę, która i tak nie pasowała. Nigdy nie była uzywana, jest w stanie bardzo dobrym, bez żadnych rys.Brak orginalnego pudełka, ale w zamian dołączam podstawkę w kolorze satynowy srebny.

13. Yintal Bright Silver Classic DE

Maszynka o kolorystyce jasnego srebnego,  połysk. Grzebień zamknięty. Rączka dl. 100 mm. Waga całkowita maszynki około 110 g. Kupiona była w znanym sklepie internetowym do kompletu z Yintal Bronze, tak dla ozdoby. Jest w stanie bardzo dobrym, bez żadnych rys. Nigdy nie była używana. W komplecie podstawka srebny satynowy. Brak orginalnego pudełka.

Na koniec chce zaznaczyć, że każde przedmiot golący czy był używany, czy też nie dezynfekuje takim środkiem

a wszystkie części drewniane, takim specyfikiem (wcieram go lekko podgrzanego)

Pozdrawiam i życzę trafnych wyborów.

Offline bigmaciek

• Ekspert golenia
  • *
  • Sometimes the old ways are the best - 007, Skyfall
Odp: Sprzedam gadżety do TG - maszynki, brzytwy
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwiec 2019, 12:44 »
Rezerwuję Spartacusa i shawetkę N06
Jeszcze zarezerwuję game Changera.

Reszta na PW.

Rezerwacja Spartacusa odwołana.

Offline Monocero

• *
  • 100-lica
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Czerwiec 2019, 22:40 »
@waldekski  GC jest dostępny czy nie, jak dostępny to bym wziął.
(D.D)  Instagram

Offline zennhorst

• Specjalista golenia
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Czerwiec 2019, 10:05 »
Poproszę kilka zdjęć Muhle Rocca ... głowica, czapka od spodu etc. ...
"honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere"
zennhorst

Offline waldekski

• Specjalista golenia
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Czerwiec 2019, 10:42 »
@Monocero 
GC już w drodze do nowego właściciela
a także

3. Shawer Barber Razor N06

2.Brzytwa Golden Dolar 6/8

@zennhorst
zdjęcia jak będę w domu

Offline Robcyk

• Aktywny golarz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Czerwiec 2019, 22:52 »
Waldekski priv ;)

Offline waldekski

• Specjalista golenia
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Czerwiec 2019, 05:45 »
witam

Wszystkie pozycje nie wykreślone nadal aktualne. Przez najbliższe 48 godzin dopuszczalne negocjacje  ;)

Offline waldekski

• Specjalista golenia
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Czerwiec 2019, 17:05 »
Witam
Zaprazszam do negocjacji, wszystko jest mozliwe  ;)  :D
Pozycja 1 , 6 , 7 , 8 , 9 , 11 , 12 nadal dostępna