24 Maj 2019, 06:14

Autor Wątek: Wet Shaving Products  (Przeczytany 1335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gunit

• Golarz
  • *
Odp: Wet Shaving Products
« Odpowiedź #30 dnia: 07 Maj 2019, 21:02 »
Dzięki za radę tak zrobię, chciałem od razu na twarz, ale na początek faktycznie może w tygielku sprawdzić co się z czym je.

Offline gunit

• Golarz
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: 08 Maj 2019, 11:06 »
Ok, jestem po pierwszym goleniu, ze względy na pracę w delegacji staram się unikać wożenia tygla, więc wyrobiłem piane wg instrukcji na stronie. Namoczyłem pędzel, "pomaziałem" po mydle i zacząłem wyrabiać ma twarzy. Bardzo szybko uzyskałem bardzo dobrą, tłusta pianę. Do golenia użyłem głowicy yaqi DCC i nowej żyletki feather. Piana dała dobry poślizg (myślę, że tu muszę pokombinować jeszcze z proporcjami) i super amortyzację. Zawsze przy nowym featherze mam delikatnie podrażnioną skórę. Tutaj tego nie miałem i nawet bez obaw poprawiałem delikatnie jak zobaczyłem, że coś zostało po przejechaniu danego miejsca. Tak, że dwa przejścia i delikatna poprawka i po goleniu. Skóra w bardzo dobrej kondycji no i ten kapitalny zapach.

Offline tombar

• Aktywny golarz
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: 08 Maj 2019, 11:08 »
No i to było spodziewane. Jakość robi robotę. :)
Ars boni et aequi

Offline INFIDEL

• Specjalista golenia
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Maj 2019, 11:47 »
@gunit
od rana zaglądałem co napiszesz - a tu cisza.
Myślę sobie @gunit poległ... zanim opatrzy rany minie trochę czasu  :D
Cieszę się, że golenie poszło super. Ja nie ryzykowałbym wyrabiania mydła na twarzy.
Wyrabiając w tyglu / miseczce kontrolujesz jakość piany i dodajesz odpowiedznią ilość wody. Gdy tak zrobisz, to mam nadzieję w pełni docenisz wartość tych mydeł.

Offline gunit

• Golarz
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: 08 Maj 2019, 11:54 »
Już widzę, że to mydło będzie bardzo wydajne. Spróbuje też w tyglu i porównam . Pytanie co zrobić z tymi wszystkimi kremami :p

Pagan_cave

« Odpowiedź #35 dnia: 21 Maj 2019, 21:26 »
Jak się nie mylę to są produkty od jakiegoś tam jutubera od tradycyjnego golenia i szczerze to nie urywa zadu

Offline mark

• Golarz
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Maj 2019, 22:04 »
@Pagan_cave chyba jednak się mylisz  ;)
Produkty WSP jak na swoją półkę cenową są rewelacyjnej jakości.
Proponuję najpierw spróbować (najlepiej coś lepszego niż Proraso), a dopiero potem pisać opinie...

Pagan_cave

« Odpowiedź #37 dnia: 23 Maj 2019, 11:34 »
Zwracam honor pomyliły mi się z wet The face Donalda. Faktycznie ta w czołówce SoCal chwalił na Live z dziewczyną od WSP i powiedziała że formula t najlepiej się sprzedaje.