Moje Golenie - Japurek w akcji "wiecznie żyć nie będę"

Zaczęty przez japurek, 28 Czerwiec 2025, 21:17:19

Przeczytano 11 razy

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

japurek

Mam saperskie golenie.
Maszynka Stando Razors Leszy w akcji.
ZAPRASZAM
"... wiecznie żyć nie będę... " - Wilkinson Sensitive :D :D

Ralf SnowY

Ciekawy Zestawik! Wbijam i Oglądam co Smok nawywyijał  ;)  @japurek :beer: