22 Wrzesień 2019, 02:23

Autor Wątek: Feather AS-D2S  (Przeczytany 442 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bigmaciek

• Ekspert golenia
  • *
  • Sometimes the old ways are the best - 007, Skyfall
Feather AS-D2S
« dnia: 02 Luty 2019, 15:22 »

Maszynka Feather AS-D2 to następczyni udanego już modelu AS-D1 z drobnymi, kosmetycznymi poprawkami. W momencie kupna dostajemy gustowne pudełko. W zależności od wersji jest w nim albo maszynka i pudełeczko żyletek (wersja AS-D2) albo dodatkowo jeszcze stojaczek (wersja AS-D2S). Jeszcze jest wersja z drewniana raczka i stojaczkiem WS_D2S. Maszynka jest perfekcyjnie wykonana ze stali nierdzewnej i według wielu recenzentów stanowi wzór do naśladowania. W chwili obecnej jest na rynku wiele maszynek, które mogą stanowić ciekawszą alternatywę. Trzeba jednak pamiętać, że jest ona w produkcji od 2009r (AS-D1). Wersja AS-D2 została wprowadzona na rynek w 2013r więc konstrukcja i design mają już prawie 6 lat.

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Offline waldekski

• Specjalista golenia
  • *
  • każdy początek, to tylko ciąg dalszy...
Odp: Feather AS-D2S
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty 2019, 21:51 »
hej @bigmaciek
rozumiem, że jesteś właścicielem takowej maszynki. I tu moje pytanie....Czy jeżeli byś mógł, musiał....kupił byś tą maszynke jeszcze raz  :-\
dzięki za recenzje i zdjęcia, ja cały czas ostrze sobie "zęby na tą z drewnianą rączką  :D ;)

Offline Monocero

• *
  • 100-lica
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Luty 2019, 22:21 »
@waldekski na dzisiejszym spotkaniu @bigmaciek udostępnił mi tą maszynkę i w przyszłym tygodniu wstawię porównanie z RR Mamba 70.
(D.D)  Instagram

INFIDEL

« Odpowiedź #3 dnia: 02 Luty 2019, 22:33 »
również mam Feathera AS-D2S i opiszę swoje spostrzeżenia.
Niestety nie są to argumenty "za zakupem" niemniej nie będę umniejszał pozytywnych odczuć związanych z tą maszynką 

Offline zennhorst

• Ekspert golenia
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Luty 2019, 22:49 »
Miałem AS-D2 i sprzedałem.
Bardzo piękna maszynka lecz nie umiałem się nią ogolić tak dokładnie jak R89.

"honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere"
zennhorst

Offline bigmaciek

• Ekspert golenia
  • *
  • Sometimes the old ways are the best - 007, Skyfall
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Luty 2019, 00:55 »
hej @bigmaciek
rozumiem, że jesteś właścicielem takowej maszynki. I tu moje pytanie....Czy jeżeli byś mógł, musiał....kupił byś tą maszynke jeszcze raz  :-\
dzięki za recenzje i zdjęcia, ja cały czas ostrze sobie "zęby na tą z drewnianą rączką  :D ;)

@waldekski
Nie jestem właścicielem "takowej" maszynki, jestem właścicielem dokładnie tej maszynki na zdjęciach.  ;D Gdybym musiał kupić to bym kupił.  :D Co innego czy bym chciał. Nie, nie chciałbym. Ale tylko z powodu jej ceny. Uważam, że maszynka jest świetna jak się ją opanuje. Tylko, że teraz można kupić podobne maszynki o porównywalnej charakterystyce. Dlatego ciekawi mnie porównanie do Mamby ew. GC (@Monocero) jak i głos krytyczny (@INFIDEL).