23 Lipiec 2019, 03:39

Autor Wątek: Wickham 1912 Parma Violet  (Przeczytany 487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

matrax

Wickham 1912 Parma Violet
« dnia: 06 Styczeń 2019, 18:32 »

Producentem recenzowanego mydła jest angielski zakład rzemieślniczy Artisan Shaving Soap England. Linia produktów 1912 jest kontynuacją wcześniejszej produkcji.
Mydło jest dostępne w Polsce, jego cena to 75zł za 140g.
Opakowanie to plastikowy zakręcany tygiel w kolorze białym, średnica zapewnia bezproblemowe ładowanie pędzla. Wszystkie produkty które posiadam wyrabiam w ceramicznej miseczce której recenzję zamieszczę w osobny wątku, więc dla mnie osobiście ten parametr nie ma znaczenia. Etykiety są czytelne, trudno doszukiwać się w nich przesadzonego nasycenia kolorami, bardzo często stosowanego w amerykańskich produktach.

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.

Offline INFIDEL

• Specjalista golenia
  • *
Odp: Wickham 1912 Parma Violet
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Styczeń 2019, 18:41 »
@matrax
dobra robota, czekam na kolejne recenzje. Rownież używam Wickham i potwierdzam - jakość bez kompromisów !

Offline Marcin Es

• Ekspert golenia
  • *
  • Misjonarz z Torunia
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Styczeń 2019, 02:56 »
@matrax
Super recka, moje gratulacje, czekam na więcej  ;)

Offline INFIDEL

• Specjalista golenia
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Styczeń 2019, 10:21 »
@matrax
jeśli możesz - zrób w wątku spis znanych Ci mydeł Wickham tych ogólnodostępnych;
dobrze byłoby wspomnieć też o "perełkach"- mydłach sezonowych i okolicznościowych...
żeby było o czym marzyć   ;D

matrax

« Odpowiedź #4 dnia: 07 Styczeń 2019, 14:43 »
Spis zrobię w ciągu dwóch dni. Naprawdę nie trzeba marzyć, 80% dostępnych od ręki. Nie trzeba mieć gotówki......
.....wystarczy karta ;)

Offline Stah

• Golarz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Styczeń 2019, 22:04 »
osiem sztuk, to zostało jeszcze pięć i komplet ( z tego co mi wiadomo)
Zacny produkt , miałem przyjemność korzystać z "Scottish Heather" i przychylam sie do opini Kolegi, również polecam ten produkt

matrax

« Odpowiedź #6 dnia: 14 Styczeń 2019, 08:11 »
8 sztuk mam pełnych + dwa puste już opakowania :) W przygotowaniu są recenzje wszystkich. Potrzebuję jeszcze chwilkę czasu.