Jakiej muzyki słuchasz?

Zaczęty przez jarrrro, 28 Styczeń 2021, 20:26:07

Przeczytano 20 razy

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

T800

Dzisiejsza gimnastyka w Klinice psychiatrii w Rybniku



Mi się to będzie śniło latami
  •  

Calisia1

Przy piątuniu.. ;) miłego odpoczynku :beer2:

Muhle R41, Rockwell 6S, Merkur 34 C.
Kamisori - era Edo ( Tou-ryu / sai-toukyuuu-hagane )
Kamisori - era Showa ( Mochimo Nagamitsu )
Kamisori - era Showa
Gold Moonkey
  •  

Armaros

Nie ma cwaniaka nad Warszawiaka :-)
  •  

Mokasyn86

Prosiłbym o nie wysyłanie mi MMSów, nie mam jak ich odczytać, ani też nie mam info o numerze nadawcy.
  •  

T800

Mokasynku Hop hop  :ass:

Mokasyn86

Mam dla loppka konkubinę:

Prosiłbym o nie wysyłanie mi MMSów, nie mam jak ich odczytać, ani też nie mam info o numerze nadawcy.
  •  
    Za ten post podziękował: loppek

Martinesku

Ludus Danielis   
uwielbiam, to takie średniowieczne misterium dramatyczno‑muzyczne, jakby "średniowieczna opera"  :cool7: 


maszynki :  The Goodfellas' smile Syntesi Ti-RR handle,   RazoRock Lupo 95 CC,   RazoRock Game Changer 1.05-P,   Maxwell June  Double Edge EX
blaszki👍:   Gillette King C,   Polsilver Super Iridium,   Polsilver vintage Arabka,   Gillette 7 o'clock  Sharp Edge,   Gillette Minora,  Treet Falcon CS
  •  

Calisia1

W Kraku pochmurno..ale to nic..:)

Muhle R41, Rockwell 6S, Merkur 34 C.
Kamisori - era Edo ( Tou-ryu / sai-toukyuuu-hagane )
Kamisori - era Showa ( Mochimo Nagamitsu )
Kamisori - era Showa
Gold Moonkey
  •  
    Za ten post podziękował: loppek

loppek

  •  

Mokasyn86

@Martinesku Też słucham podobnych, ale bardziej żywe.
Prosiłbym o nie wysyłanie mi MMSów, nie mam jak ich odczytać, ani też nie mam info o numerze nadawcy.
  •  

Bednaar

Cytat: loppek w 15 Maj 2026, 11:36:44Mój ulubiony album "Wiśniowego" to Organic Music Society - jak określił go jeden z moich znajomych, usłyszawszy po raz pierwszy dźwięki ceremonialnego hymnu brazylijskiego: muzyka dla pojebów  :hello:


Dla pojebów, czyli dla mnie też ;)
Inny podobny przykład to moja ulubiona kapela: Art Ensemble Of Chicago. Ich moim zdaniem najlepszy album koncertowy to Bap-Tizum, dla normalnych ludzi to to nie jest:

888
  •  

Bednaar

Utwór rozpoczynający jeden z najlepszych albumów koncertowych w historii muzyki nie tylko jazzowej:

888
  •  

Borat

Mongolski zespół The Hu. Sceny z filmu Mongoł o Czyngis Chanie. Warto obejrzeć, fajne sceny bitwy.


Bednaar

@Borat The Hu znam (nie mylić z The Who  :D ) - fajnie łączą mongolski folk z metalem, oczywiście ja zainteresowałem się nimi zdecydowanie od strony folkowej, bo uwielbiam muzykę etniczną z Mongolii i Tuwy, metal to jednak nie do końca moje klimaty. Przy okazji zapodam Gendosa, szamana i muzyka z Tuwy, na koncercie w bydgoskim Mózgu z polskimi muzykami jazzowymi, m.in. z Mazzollem, którego miałem okazję poznać osobiście:

888
  •  

Borat

@Bednaar

A znasz ten zespół z Tuwy?

  •