OneBlade Genesis
Muhle Rocca vs RazoRock Game Changer 84 p
MYDLARSKIE ABC
Feather AS-D2S vs RazoRock Mamba 70
YAQI Excalibur - maszynka SE
Feather AS-D2S
RazoRock GAME CHANGER 84-P VS RazoRock Mamba 70
REX Supply Ambassador
RazoRock Mamba 70
Woda Kanclerska1991
TIMELESS RAZOR
HAWK Single Edge V3 Stainless Steel RazoRock
Merkur Vision
-
Moje dzisiejsze golenie...
wysłana przez Jednoryb
[08 Czerwiec 2026, 23:49:42] -
Ostrzę sam brzytwę
wysłana przez T800
[08 Czerwiec 2026, 23:03:36] -
Moje początki z Feather...
wysłana przez adamsky
[08 Czerwiec 2026, 22:00:19] -
Kamienie belgijskie
wysłana przez Marcin39
[08 Czerwiec 2026, 19:57:23] -
Zdjęcie tygodnia 24/2026...
wysłana przez Hussar
[08 Czerwiec 2026, 19:14:35] -
Łyżeczka do nabierania...
wysłana przez T800
[08 Czerwiec 2026, 18:36:25] -
Promocje w Dwa Ostrza
wysłana przez Arjuna
[08 Czerwiec 2026, 17:57:38] -
Nowości w Dwa Ostrza
wysłana przez Arjuna
[08 Czerwiec 2026, 17:15:02] -
Co ostatnio skończyłem...
wysłana przez Martinesku
[07 Czerwiec 2026, 21:40:40] -
Moje golenie brzytwą
wysłana przez Mokasyn86
[07 Czerwiec 2026, 20:35:09] -
Głosowanie na zdjęcie...
wysłana przez Rebelko
[07 Czerwiec 2026, 18:18:15] -
Klub „ŁAGODNYCH MASZYNEK”...
wysłana przez Brzytwa
[07 Czerwiec 2026, 09:07:49] -
Zdjęcie tygodnia 23/2026...
wysłana przez Hussar
[06 Czerwiec 2026, 19:37:45] -
Co dziś dłubałem
wysłana przez Chmura
[06 Czerwiec 2026, 15:16:47] -
Czas zacząć sezon rowerowy...
wysłana przez Martinesku
[06 Czerwiec 2026, 12:07:53] -
Kawa - rozważania Golarzy...
wysłana przez tombar
[06 Czerwiec 2026, 08:03:46] -
Zdjęcie którym chcesz...
wysłana przez gawrosz
[05 Czerwiec 2026, 23:06:22] -
Potencjalny zakup grupowy...
wysłana przez Yarek
[05 Czerwiec 2026, 22:07:48] -
(K) Drewniany bądź porcelanowy...
wysłana przez Akatovskyyy
[05 Czerwiec 2026, 20:52:39] -
Jakiej muzyki słuchasz?...
wysłana przez Piotr G
[05 Czerwiec 2026, 19:56:36] -
(Z) Płytkę ATT Windsor...
wysłana przez tomek
[05 Czerwiec 2026, 19:28:49]

Cześć Golarze!
Dziś chciałbym zabrać Was w krótką podróż do słonecznej Hiszpanii, a konkretnie do pracowni Manuela Garcii Ferrer znanego również jako Jabonman. Zauważyłem że mimo statusu legendy w zagranicznym świecie tradycyjnego golenia, na naszym forum brakuje jeszcze rzetelnych informacji i świeżych opinii na temat tych mydeł. Postanowiłem więc nadrobić te zaległości i podzielić się z Wami moimi
Laik goleniowy, który wpada na pomysł, czy to z zajawki, czy konieczności, przejścia na Tradycyjne Golenie na mokro, pierwszą myślą jaką zaprząta sobie głowę to maszynka i żyletka. Gro osób na tym etapie nawet nie zdaje sobie sprawy, że są dedykowane mydła do golenia. Tak, jakiś krem pewnie widzieli i, że trzeba użyć do niego pędzla ale mydło?
Szybko jednak ich pojmowanie istoty sprawy się zmienia
Irisch Moos (zarówno linia kosmetyków, jak i zapachów do golenia) został stworzony przez niemiecką firmę Mäurer & Wirtz, założoną w 1845 roku i do dziś działającą w miejscowości Stolberg.
Marka Irisch Moos (w tym linia ,,Sir Irisch Moos") została włączona do portfolio firmy w późniejszym okresie i obok TABAC i 4711 stała się jedną...
